Naruto ROcks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto ROcks

-
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Subiect: Sa facem cunostinta :D

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sadako-sama
Academy Student
Sadako-sama


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 10/08/2009

Subiect: Sa facem cunostinta :D Empty
MesajSubiect: Subiect: Sa facem cunostinta :D   Subiect: Sa facem cunostinta :D Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 6:35 pm

Saluuut! Eu sunt Aura, am 12 ani, implinesc 13 pe 13 februarie * stiu ca 13 e zi cu ghinion dar mie imi poarta noroc lol! * si sunt inascuta in 1997. Imi plac anime-uri precum NANA, Paradise Kiss, Chrno Crusade, Naruto, Lucky Star, Ouran High School Host Club, Vampire Knight si manga-uri precum Vampire Knight *din nou*, Full House Kiss, It's love etc...
Sunt foarte vesela mai tot timpul, imi plac lucrurile mici si pufoase *ca pisicutele cat * si imi mai place sa citesc si urasc atunci cand prietenele mele *ex. Yura-Nyan* viseaza cu ochii deschisi sau incearca sa ma convinga sa fac ceva...

Sper sa ne intelegem Bine si sunt sigura ca imi va placea acest site!
Sus In jos
Yura-Nyan
Academy Student
Yura-Nyan


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/08/2009
Localizare : Undevaaa..depaaarte...în noori..m-am mutat acolo xD

Subiect: Sa facem cunostinta :D Empty
MesajSubiect: Re: Subiect: Sa facem cunostinta :D   Subiect: Sa facem cunostinta :D Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 7:37 pm

Bun venit pe forum, Sadako ^^ *alt nume acum --_--"?* Soo, questions la care ştiu răspunsul dar îmi place să pun întrebări la cei noi Very Happy XD:

1. Cum de te-ai lăsat convinsă de mine?
2. De ce îţi plac mâţele?
3. De ce crezi că Ichiru e tare?*nu e tare...e doar o imitaţie a lui zero > : P*
4.De ce vei ţipa la mine după ce vei citi întrebarea anterioară?

Bun, cam atât. În rest, ai grijă la greşeli înţeles? Că nu ţi le voi mai corecta!!! Happy posting and No Kaname Spam ^^
Sus In jos
Mady-Chan
Academy Student
Mady-Chan


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/08/2009

Subiect: Sa facem cunostinta :D Empty
MesajSubiect: Re: Subiect: Sa facem cunostinta :D   Subiect: Sa facem cunostinta :D Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 9:32 pm

Salut Aura bun venit pe forum!! Very Happy am si eu cateva intrebari:
-Din ce oras esti?
-Ce culoare iti place?
-Cateva personaje preferate din anime?
-Iti place rpc?
-Ai animal de companie?
Si cam atat Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Subiect: Sa facem cunostinta :D Empty
MesajSubiect: Re: Subiect: Sa facem cunostinta :D   Subiect: Sa facem cunostinta :D Icon_minitime

Sus In jos
 
Subiect: Sa facem cunostinta :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sa facem cunostinta ^_^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto ROcks :: Bun Venit :: Inregistrare la Academie-
Mergi direct la: