Naruto ROcks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto ROcks

-
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yura-Nyan
Academy Student
Yura-Nyan


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/08/2009
Localizare : Undevaaa..depaaarte...în noori..m-am mutat acolo xD

Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra?   Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 3:30 am

Well....cred că se înţelege di titlul dar ca să nu fie spam voi da şi un exemplu:

User1: dacă m-aş trezi lângă Yura-Nyan aş scoate-o la plimbare *bine..trebuie răspuns mai amplu*
User2: Dacă m-aş trezi lângă User1 aş urla *şi aici tot un răspuns mai amplu trebuia, adr este doar un exemplu*
Şi tot aşa..

Reguli:- Fără flame
-Fără spam
-Fără cuvinte vulgare şi în rest ştiţi...

Well, distracţie plăcută!
Sus In jos
Sadako-sama
Academy Student
Sadako-sama


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 10/08/2009

Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra?   Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 7:31 pm

Daca m-as trezi langa Yura-Nyan as impinge-o in cealalalta parte a patului pentru ca nu mai am loc si nu vreau sa cad jos *e periculos sa dormi cu fata asta*
Sus In jos
Yura-Nyan
Academy Student
Yura-Nyan


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/08/2009
Localizare : Undevaaa..depaaarte...în noori..m-am mutat acolo xD

Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra?   Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 11:14 pm

Dacă m-aş trezi lângă tine...am mânca waffles, muffins, pancakes...Apoi am merge la Bianca şi am enerva-o..Apoi mergem la Mc şi-ţi fur cartofii..şi sucul..şi ce mai ai pe acolo ca să nu te îngraşi : )) And then we get druuunk drunken : ))) Drunk with Pepsi xD And then we eaaaaat..again : )) And then, treci acasă că mama ta te va căuta : ))
Sus In jos
Sadako-sama
Academy Student
Sadako-sama


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 10/08/2009

Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Ce-ai face daca te-ai trezi langa userul de mai sus?   Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 2:28 am

Daca m-as trezi langa Yura-Nyan as tipa si apoi as aduce briosele si am manca micul-dejun si am bea un ceai linistitor de plante in timp ce ascultam Dango si apoi as tipa din nou affraid si apoi as spune " M-am plictisit sa tip" si apoi am incepe sa facem clatite pe Michael Jackson - Beat it sau Bad sau Dirty Diana sau Don't stop 'til you get enough sau Billie Jean sau Leave me alone sua Black or White *in fine, intelegeti voi* si... si... nu mai stiu...
But i'm still hot! afro
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra?   Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce aţi face dacă v-aţi trezi lângă userul de deasupra?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto ROcks :: Konoha Café :: Forum Games-
Mergi direct la: