Naruto ROcks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto ROcks

-
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dattebayo!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yura-Nyan
Academy Student
Yura-Nyan


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/08/2009
Localizare : Undevaaa..depaaarte...în noori..m-am mutat acolo xD

Dattebayo! Empty
MesajSubiect: Dattebayo!   Dattebayo! Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 3:07 am

Ohayo, minna ^^! Watashi wa Alexa-Chan desu~!Hajimemashite? Ok...nu băgaţi în seamă ce am zis..a fost o încercare proastă de a vedea câtă japoneză ştiu --_--"..Bine, ştiu mai multe but...ya know..de la anime-uri nu înveţi prea multe..Aaham...Unde rămăsesem?
A da...Sunt Anea Alexandra*nu se pune accent pe e din Anea, oke?* şi sunt din Suceava..Oraşul ăla unde a domnit Ştefan cel Mare, ză boss of Moldova pig *OMG! It's a pig <3*

Weell...iubesc anime-urile..Le ştiu de când sunt mică ^^...bine..nici chiar..nici măcar nu ştiam că-s japoneze Shaman King şi Pokemon şi Digimon.. Weeell, Naruto e primul meu anime pe care ştiu că e anime şi de la acre am început mania pt. anime-uri. Mah favorite character is Naruto..He's little,he's ză hero xD and he's cuuute..Adică, e mai energic şi prostuţ şi...în fine..ştiţi cum sunt fetele xD...Ca personaj feminin îmi place Sakura. Îmi place că are părul roz <3 * la mine, toate personajele anime care-mi plac au părul roz..bine..unele xD*I hate Sasuke...It's selfish..he looks like a bird..Stupid bird..Scuze pt. fani.

Alte anime-uri: Clannad,Clannad After Story, Naruto, Shugo Chara!Doki,Sailor Moon,Suzumiya Haruhi No Yuutsu, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty * Zero daisuki <3* , K-ON and so on...

Multe manga-uri..Nu-mi aduc aminte..vă las lista http://myanimelist.net/mangalist/eo_yu

That's all, folks! Questions? flower *funneh xD*
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 07/08/2009

Dattebayo! Empty
MesajSubiect: question   Dattebayo! Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 3:21 am

Welcome....ca intotdeauna cu simtul umorului yura-chan....soo...sper ca te vei distra pe micul meu forum...questions:

Ce muzica asculti?
Iti plac animalele?
Daca da ce animale iti plac?
Cati ani ai? Smile
Sus In jos
https://naruto-anime-romania.forumgratuit.ro
Yura-Nyan
Academy Student
Yura-Nyan


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/08/2009
Localizare : Undevaaa..depaaarte...în noori..m-am mutat acolo xD

Dattebayo! Empty
MesajSubiect: Re: Dattebayo!   Dattebayo! Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 3:26 am

Muzică...de toaaaaaate..Fără manele, populară şi techno --_--"..
Animalele? D'ooh! Le ador <3! Îmi plac porcii, vacile, melcii, maimuţele, caii, pisicile, căţeii,broaştele, broaştele ţestoase...uuumm....şi să nu uităm..Animalele pe care le ador atât e mult suuuunt :PINGUINII! Waaah, sunt graşi şi drăguţi şi graşi şi drăguţi şi...pricepeţi xD
Ani? Sunt micuţă...am unsplezeţe ani...Dal împlinesc doisplezeţe în noieblie ^^"...

Aligato...Adică arigato gozaimasu pentru întrebări Admin ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dattebayo! Empty
MesajSubiect: Re: Dattebayo!   Dattebayo! Icon_minitime

Sus In jos
 
Dattebayo!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto ROcks :: Bun Venit :: Inregistrare la Academie-
Mergi direct la: