Naruto ROcks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto ROcks

-
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ID-urile voastre

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 07/08/2009

ID-urile voastre Empty
MesajSubiect: ID-urile voastre   ID-urile voastre Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 8:12 pm

Aici va veti posta ID-urile voastre de messenger si spunand cate ceva despre el...incep eu:
vlad_andrei97-mi la facut fratemiu cand aveam vreo 8 ani deci de vreo 4 ani il am
-vlad=1 nume
-andrei=2 nume ( asa sa imi spuneti )
-97=( 1997 ) data i care sunt eu nascut

PS:nu trebuie sa scrieti exact cum am scris eu..e doar un exemplu
Sus In jos
https://naruto-anime-romania.forumgratuit.ro
Mady-Chan
Academy Student
Mady-Chan


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/08/2009

ID-urile voastre Empty
MesajSubiect: Re: ID-urile voastre   ID-urile voastre Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 9:45 pm

Pai eu am 3 yd-uri Smile :
mada_amara2008-primul meu yd mada-numele meu,amara-acolo locuiesc,2008-in 2008 mi lam facut
sasuke_love_sakuraa-il am deoarece imi place mult cuplul SasuSaku(din Naruto)a trebuit sa mi-l fac cu doi de a la sakura ca sakura normal era folosit
mada_love_the_dark-mi la facut o fata deea deoarece nu imi mai apareau yd-urile in celalt yd si totul era din cauza ca am miscat eu din greseala sageata aia care iti arata yd-urile Smile la inceput nu prea stiam asa prea multe la yd...aaa da si nu stiam cum sa mi-l fac Question si deoarece eram intr-o dispozitie mai proasta adica eram sad iam spus sa imi faca yd-ul asa
Sus In jos
Yura-Nyan
Academy Student
Yura-Nyan


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/08/2009
Localizare : Undevaaa..depaaarte...în noori..m-am mutat acolo xD

ID-urile voastre Empty
MesajSubiect: Re: ID-urile voastre   ID-urile voastre Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 11:00 pm

Well, eu am 2:

Eo_Yu - Well,nu ştiu, dar e simpatic...E primul meu ID şi ăl am de la 7 ani-8 după ce am învăţat să scriu xD. Dar nu îl mai folosesc fiindcă intra cineva pe el *am găsit id-uri şterse bla bla bla*

alexandraanea - alexandra= numele meu supeeerb ;; )
- anea = numele meu de familie *nu se accentuează pe E*
- l-am creat după ce aflasem că pe celălalt intră altcineva. Şi plus..pare mai...elegant xD
Sus In jos
Sadako-sama
Academy Student
Sadako-sama


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 10/08/2009

ID-urile voastre Empty
MesajSubiect: ID-urile voastre   ID-urile voastre Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 8:39 pm

Am si eu tot 2 id-uri:
unul este auraoanam-primul meu id pe care il am de pe la 8 ani *mi l-a facut tata*
- Aura este numele meu de care sunt foarte mandra si Oana este cel de-al doilea nume la meu de care sunt si mai mandra
-acel "M" vine de la Monor, numele meu de familie *nu se pune accentul pe "no"*
al doilea este Aiu_nechan *actualul meu id*-Aiu este ca un fel de nickname *asa imi spune o vecina din bloc de la mine si chiar imi place*
-nechan este pentru ca si acea vecina si verisorii mei me considera un fel de sora mai mare *stiu ca "ne-san" sau "ne-chan" sau ceva de genul asta inseamna "sora" asa ca... de ce sa nu profit*
Cam astea sunt id-urile mele...
P.S. Daca vreti sa ma contactati pe mess ma gasiti pe Aiu_nechan -^_^-
Sus In jos
Continut sponsorizat





ID-urile voastre Empty
MesajSubiect: Re: ID-urile voastre   ID-urile voastre Icon_minitime

Sus In jos
 
ID-urile voastre
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto ROcks :: Konoha Café :: Divertisment-
Mergi direct la: