Naruto ROcks
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto ROcks

-
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sadako-sama
Academy Student
Sadako-sama


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 10/08/2009

Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Empty
MesajSubiect: Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD   Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 6:49 pm

Deci... Titlul spune totul... Trebuie sa arunci in userul de mai sus cu ceva de la ursuleti panda de jucarie pana la... stiu si eu... perdele apretate. Cand aruncati trebuie sa si mentionati motivul pentru care aruncati cu obiectul x in userul y. Cum eu nu am in cine arunca aruncati voi primii... Have fun throwing... things in each other -^_^-
Sus In jos
Yura-Nyan
Academy Student
Yura-Nyan


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/08/2009
Localizare : Undevaaa..depaaarte...în noori..m-am mutat acolo xD

Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Empty
MesajSubiect: Re: Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD   Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Icon_minitimeMier Aug 12, 2009 2:39 am

Bunnn..Sadako-Chaaan, arunc în tine cuu clame şi plictiseală şi cu Bianca : )) şi cu Roxana şi cu paharele din faţa mea şi cu somnul şi cu o plictiseală mai mare . De ce? Fiindvă nu intri pe mess şi fiindcă mă plictisesc tare xD!
Sus In jos
Sadako-sama
Academy Student
Sadako-sama


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 10/08/2009

Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Empty
MesajSubiect: Re: Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD   Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 6:26 pm

Yura-Nyan arunc in tine cu o punga de prajiturele si cu o clama si cu o perdea si cu multe jucarii de plus si cu partituruile mele pe care le caut de 2 ani si nu le mai gasesc >.< *si is Sadako-SAMA*
Sus In jos
Yura-Nyan
Academy Student
Yura-Nyan


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 09/08/2009
Localizare : Undevaaa..depaaarte...în noori..m-am mutat acolo xD

Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Empty
MesajSubiect: Re: Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD   Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 11:16 pm

Sooo, Sadako-CHAN! Voi arunca în tine cu paharele din faţa mea, cu Broască, cu Xena , văcuţa războinică * e penarul meu, lume xD* cu lampa, cu o buburuză care e defapt suăport de creioane cu un şiret roz şi cu un stilou stricat ^^ Şi ca bonus..arunc canapeaua..Bonusul fiind gratis şi la reducere : )))
Sus In jos
Sadako-sama
Academy Student
Sadako-sama


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 10/08/2009

Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Empty
MesajSubiect: Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD   Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 9:12 pm

Deci... Draga mea Yura-Nyan, ma numesc Sadako-Sama si arunc in tine cu paharul cel portocaliu al tatalui meu, cu plesnitoarea pentru fluturi de noapte, cu palariuta mea cea alba, cu ochelarii stricati de soare ai lui mama si cu Dracul meu de plus *jucaria mea preferata pe care am primit-o de la o prietena de ziua mea XD* lol!
That' all, folkes! Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Empty
MesajSubiect: Re: Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD   Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD Icon_minitime

Sus In jos
 
Arunca cu ceva in user-ul de mai sus XD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto ROcks :: Konoha Café :: Forum Games-
Mergi direct la: